Fermuarlı ısıtma torbası, üst tarafındaki fermuarı açılarak, düz bir zemine dik duracak şekilde yerleştirilir. Isıtıcı parlak koruyucu ambalajı yırtılarak çıkarılır ve ısıtma torbası torbasının taban kısmına yerleştirilir. Isıtılmak istenen 1 veya 2 adet hazır yemek poşeti açılmadan, ısıtma torbası içine dik olarak konulur.

Isıtma torbasının içine yarım su bardağı (100ML) su ilave edilir ve fermuarı kapatılır. Su ile temas eden ısıtıcı yaklaşık 1,5 dakika içinde ısıtmayı başlatır ve 10-15 dakika içinde (Hazır Yemek poşetlerinin ısıtma öncesi sıcaklığı ve yemek çeşidine bağlı olarak değişim gösterebilir.) yemek ısınmış olarak yenmeye hazır hale gelir. Isınan yemekler ısıtma torbasından çıkarıldıktan sonra halen sıcak olan ısıtma torbasında, dış ortam hava sıcaklığına bağlı olarak daha fazla Hazır Yemek Poşedi veya Çay /Kahve yapmak için özel su poşeti ısıtılabilinir.

KULLANIM VIDEOLARI

ÇOK KULLANIMLI HAZIR YEMEK ISITMA KİTİ VIDEOSU

TEK KULLANIMLI HAZIR YEMEK ISITMA KİTİ VIDEOSU

HAZIR YEMEK ISITMA KİTİ KULLANIM ALANLARI

TRANS HEATER Hazır Yemek Isıtma Kitleri, birbirinden çok farklı alanlarda (Askeri Alanlar, Arama Kurtarma Alanları, Outdoor Spor Alanları, Extreme Spor Alanları gibi) kolay ve hızlı kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Trans Heater ile nerede olsursanız olun, sıcak yemekğiniz ve içeceklerini istediğiniz zaman hazır.

TRANSVARO A.Ş bir Uyar Şirketler Topluluğu iştirakidir.

Türkçe English